אנו מציעים מגוון רחב של תוספות שיער,קרטין בונד השיטה הנפוצה והמומלצת ביותר ובנוסף קליפ-אין, טייפ-אין, מיקרו חרוז, ותוספות תפירה. יש לנו מגוון של אורכים, טקסטורות וצבעים לבחירה, כך שתוכלו למצוא את ההתאמה המושלמת לסגנון שהלקוח שלכם מחפש.

כן, כל תוספות השיער שלנו עשויות עם 100% שיער אנושי אמיתי. אנו מקבלים את השיער שלנו רק מספקים בעלי מוניטין כדי להבטיח שהוא עומד בסטנדרטים הגבוהים שלנו לאיכות.
תוחלת החיים של תוספות שיער תלויה במספר גורמים, כולל סוג התוספות, מידת הטיפול בהן וקצב צמיחת השיער הטבעי שלך. באופן כללי, התוספות יכולות להחזיק מעמד מספר חודשים עד שנה עם טיפול נאות. מומחי השיער שלנו יוכלו לתת לך הערכה מדויקת יותר בהתאם לצרכים הספציפיים ולסוג השיער של הלקוח שלכם.
אנו עומדים מאחורי איכות תוספות השיער שלנו ומציעים הבטחת שביעות רצון על כל המוצרים והשירותים שלנו. אם אינך מרוצה לחלוטין מתוספות השיער שלך, אנא הודע לנו ואנו נעבוד איתך כדי למצוא פתרון.
 ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת סוג תוספת השיער המתאים ללקוחות שלך. מספר משתנים העשויים לכלול את העובי והמרקם של השיער הטבעי שלהם, את האורך והסגנון הרצויים של התוספות והתקציב שלהן. אנו ממליצים להתייעץ עימנו כדי לעזור לקבוע את האפשרות הטובה ביותר עבור הלקוחות שלך.
תוספות שיער עלולות לגרום לנזק אם הן לא מיושמות או מטופלות כראוי. חשוב לעקוב אחר ההוראות המסופקות עם התוספות שלך ולהתייעץ עם מומחי השיער שלנו כדי לוודא שהן מיושמות כהלכה.
 ניתן לפנות אלינו לביצוע הזמנה בטלפון או במייל או להשאיר מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם !